אודות נעמה סכר

סופרת ויוצרת תוכן

מילים תמיד היוו חלק מהותי מחיי, גם כילדה וגם כאדם בוגר. מאז ומעולם כתיבה הייתה אהבתי הגדולה. התשוקה להביע בכתב את רחשי ליבי ולהפליג על כנפי הדימיון, שם הכול אפשרי, בערה בעצמותיי.

במהלך לימודיי האקדמיים התמחיתי בכתיבה יוצרת, למדתי, צמחתי ורקמתי לעצמי אינספור סיפורי אהבה סוחפים ומרתקים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו ובמשך שנים נעלתי אותם במגירות שלא העזתי לפתוח.

לפני שמונה שנים, בעקבות משבר אישי שטלטל את חיי משהו השתנה אצלי עמוק מבפנים. לצד ההתמודדות היומיומית הקשה, הרגשתי צורך עז לפרוק ולשתף בדרך היחידה שהכרתי – בכתיבה מהלב. ואז זה קרה, המחסומים שכיתרו את ליבי נשרו בזה אחר זה, שטף המילים פרץ ממני כמו נהר זורם והתחלתי לכתוב ולפרסם פרקים מסיפורים ברשתות החברתיות.

כתבתי מדם ליבי, ממקום אמיתי, מקום חשוף של קושי וכאב, כחלק מתהליך של ריפוי עצמי שהייתי זקוקה לו. שם בין שבילי המילים, מתוך האפלה והמציאות המורכבת, מצאתי האור הפנימי שלי. מצאתי את היעוד שלי.

בחרתי לברוא דמויות שבורות ולא מושלמות, כאלו שהחיים לא הטיבו עימן, ולמרות הנסיבות והמכשולים הן לא מוותרות. דמויות קשוחות אך גם רגישות שעוברות מסע מאתגר, שחוות קשיים נופלות ומתרסקות, אבל אוספות את השברים וקמות מחדש, נלחמות על מקומן. דמויות עוצמתיות ומעוררות השראה שהן הגיבורות האמיתיות של הסיפור שלי.

לא העזתי לחלום שיגיע יום ומילותיי יסחפו אחריהן אלפיי קוראים, ירגשו ויעניקו כוח, נחמה והנאה לכל כך הרבה אנשים אהובים, וזו היא זכות גדולה עבורי.

והיום, אני כאן איתכם, חובקת 6 ספרים רומנטיים מסעירים (ש 5 מהם הפכו לרבי מכר מצליחים).

ספריי:

תמונת תדמית של הסופרת ויוצרת התוכן נעמה סכר